Epic Games’ Twinmotion oraz BricsCAD® BIM - VectorCAD
Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Epic Games’ Twinmotion oraz BricsCAD® BIM

Epic Games’ Twinmotion oraz BricsCAD® BIM

Podczas prezentacji najnowszej wersji BricsCAD BIM, ogłoszono współpracę z oprogramowaniem Twinmotion, które umożliwia realistyczną wizualizację architektury 3D w czasie rzeczywistym. Z dostępu do wysokiej jakości renderingu z pewnością skorzystają architekci oraz inżynierowie zajmujący się urbanistyką i architekturą krajobrazu.

Oparty na technologii Unreal Engine firmy Epic Games, Twinmotion pozwala użytkownikom BricsCAD na przekształcanie modelu BIM lub CAD w wysokiej jakości obrazy, panoramy i filmy standardowe lub 360 stopni. Połączenie zapewnia synchronizację modeli BricsCAD i Twinmotion, umożliwiając użytkownikom edycję ich modeli i podejmowanie decyzji projektowych na bieżąco.

Korzystając z naszego Datasmith SDK, programiści Bricsys mają teraz możliwość bezproblemowego wysyłania swoich danych do Twinmotion i innych aplikacji opartych na silniku Unreal Engine, oferując użytkownikom nowy poziom swobody twórczej. Możliwość tłumaczenia danych z aplikacji projektowej na Twinmotion lub Unreal Engine w bogaty i uporządkowany sposób przyspiesza proces przeglądu projektu o rząd wielkości. – Pierre-Felix Breton, starszy projektant techniczny produktu, AEC, w Epic Games

Twinmotion jest tworzony i obsługiwany przez Epic Games. Aby uzyskać więcej informacji, jak korzystać z integracji Twinmotion z BricsCAD, przeczytaj artykuł pomocy.

Śledzę branżę wizualizacji architektonicznych od co najmniej 7 lat i prawda jest taka, że dostarczenie czegoś wysokiej jakości w rekordowym czasie nigdy nie było łatwiejsze. Połączenie modelowania w BricsCAD i renderowania w Twinmotion pozwoliło mi ukończyć 3 dni wcześniej niż zwykle pracując przy typowej nieruchomości mieszkalnej. – Melissa Rivera, specjalista ds. Produktów BIM w Bricsys

Darmowe licencje Twinmotion!

Wszyscy użytkownicy z aktywną, w pełni komercyjną licencją BricsCAD Pro V21 lub nowszą (BIM, Mechanical lub Ultimate) mogą ubiegać się o bezpłatną wieczystą licencję Twinmotion do 30 czerwca 2021 r.

Co kwalifikuje się jako aktywna licencja?

  • Obecna Subskrypcja BricsCAD (licencja czasowa),
  • Aktywna umowa BricsCAD Maintenance,
  • Wieczysta licencja BricsCAD V21 (Pro, BIM, Mechanical lub Ultimate).

Użytkownicy mogą odebrać swoje darmowe licencje Twinmotion logując się do „Mojego konta” na stronie Bricsys.

Informacje o Twinmotion:

Skorzystaj z Twinmotion, aby szybko przekształcić modele BIM i CAD w atrakcyjne wizualizacje w czasie rzeczywistym bez konieczności uczenia się. Z łatwością twórz wysokiej jakości obrazy, panoramy i standardowe filmy VR 360 ° w kilka sekund. Stworzony dla architektów, inżynierów budownictwa, urbanistów i architektów krajobrazu, Twinmotion łączy w sobie intuicyjny, oparty na ikonach interfejs z silnikiem renderowania Unreal Engine. Pobierz Twinmotion za darmo ze strony Unreal Engine.