Bricsys 24/7 - VectorCAD
Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Bricsys 24/7

Bezproblemowa współpraca w CAD

Bricsys 24/7 ułatwia przeglądanie, udostępnianie i przechowywanie wszystkich plików na jednej zabezpieczonej platformie opartej na chmurze. Umożliwia płynną współpracę wszystkich zespołów w zakresie zarządzania danymi projektu i produktu (PDM) – Uzyskaj do nich dostęp z dowolnego miejsca poprzez program BricsCAD oraz przeglądarkę internetową.
Dziel się swoja praca ze swoim globalnym zespołem.

Rozszerz swój pulpit projektowy w programie Bricscad

Wbudowany w BricsCAD panel Bricsys 24/7 zapewnia natychmiastowy dostęp do aktualizacji i zapewnia zawsze najnowszą wersję.

Przeglądarka CAD online

Wyświetlanie online modeli i rysunków, z obsługą ponad 70 formatów, w tym .dwg. Otwórz duże pliki CAD w kilka sekund, bezpośrednio w przeglądarce.

Łatwa współpraca na plikach w zespole

Prześlij dowolny plik i udostępnij swoje dokumenty, modele i projekty. Zaproś użytkowników i kontroluj ich prawa dostępu.

Cofnij się w czasie dzięki wbudowanemu zapisowi poszczególnych wersji pliku

Wszystkim członkom zespołu gwarantuje się najnowszą wersję każdego pliku. Potrzebujesz dostępu do starszego projektu? Możesz uzyskać bezpośredni dostęp do poprzedniej wersji. A przepływ pracy przy wczytaniu / pobieraniu zapewnia, że nie stracisz pracy z powodu nadpisywania plików.